"1 сәуір-Күлкі мен көңілді күн.»

"Біз көңілді бола аламыз, күлкі денсаулыққа пайдалы болады!»
Бірінші сәуір келеді!
Онда және сол жерде күлкі жарқырайды,
Адамдар жақсы әзілдер күтеді
Және көңілді митингтер күтуде.
Сондықтан бұл құттықтауға мүмкіндік беріңіз
Көңілді желдер әкеледі,
Сіздің көңіл-күйіңізді керемет ету үшін
Таңертеңгі сағат бесте болды!
Әдетте, көптеген адамдар "Күлкі күні" алдамшы күн деп атайды. Ежелгі наным бойынша, адам бұл уақытты қаншалықты көңілді өткізсе, соғұрлым жыл бойына көбірек бақыт алады.
Біздің шағын орталығымызда жыл сайын"осы тамаша және көңілді мерекені" атап өту жақсы дәстүрге айналды. Іс-шараға шағын орталықтың тәрбиешілері мен қызметкерлері қатысты.
0.1.04.22 Ж. барлық жас топтарының балалары көңілді ойын - сауыққа түсті "1 сәуір-Күлкі мен көңілді күн!».
Мерекенің мақсаты жағымды эмоционалды көңіл-күй, қуаныш пен көңілді сезіну, психологиялық денсаулықты сақтау болды. Балаларға қонаққа көңілді көңілді және күлкі кейіпкерлері келді, олар балаларға күліп, көңіл көтеруді ұсынды. Барлық балалар " егер сен Көңілді болсаң, онда осылай жаса!", "Қимылдарды үйлестіру ойыны", " бір, екі бұрылыңыз!", "Күлімсіреуді өлше" көңілді, ойындар, билер, күлкілі аттракциондармен көңілді кейіпкерлер мерекенің қуанышты, жылы атмосферасын жасады.
Мереке бойы балалар көңілді, көңілді, жағымды көңіл-күй қалдырмады. Іс-шара соңында балаларға сабын көпіршіктері шоуы қуат берді .Балалар үшін тосын сәт шарлардан Сәлем болды. Күлкі күні көңілді және шулы өтті. Күлімдеу теңізі мен тамаша көңіл – күй-бұл күні біздің тәрбиеленушілер мен педагогтарға ұнады.

Жаңартылған күні: 01.04.2022 13:53
Құрылған күні: 01.04.2022 13:53