Күз мерекесі "Алтын күз"

"Күз Мерекесі".

Біздің балабақшада дәстүрлі түрде күз мерекесі өткізіледі. 6 қараша күні "Алтын күз" атты ертеңгілік өтті. Балалар үшін бұл есте қаларлық, қуанышты және жарқын мереке. Күздің өзінде де "кейде жаман" деп аталса да, балалар ағаштардан түскен жарқын түрлі-түсті жапырақтарға қуанады, ал биылғы жылы бірінші қар да.Іс-шараға дайындық басталмас бұрын басталды. Балалар тәрбиешілермен және музыкалық жетекшімен бірге күз туралы өлеңдер, билер, әндер жаттады, "саңырауқұлақ астында"театрлық қойылымға арналған рөлдерді үйретті.

Күзгі безендірілген залда белгіленген күні қонақтар жиналды. Қызықты сценарий, балаларға бір минуттық демалуға мүмкіндік бермеді. Балалар өлең айтып, күз туралы ән айтып, би биледі. Тағы оқушылар қонақтарға көрініс "Под грибом". Барлық мереке өз көңіл-күйімен бұзғысы келетін ,бізді Мыстан кемпір-Яга жағынан айналып өтпеді. Бірақ ол ештеңе шықпады, балалар Күз ханшайымына көмек көрсетіп, оны бірге жалықтырып, өз қойылымдарын жалғастырды. Олар күзге арнап өлеңдер айтты, көңілді ойындар ойнады, күзгі жапырақтармен би биледі. Ал ең жарқын және есте қаларлық эпизод тосынсый сәт болды-тәттілермен шар-тосынсый-Күз сыйы!

Балабақшадағы мереке – бұл әрқашан сыңғырлаған күлкі, балалар, теңіз күлкі мен көтеріңкі көңіл күй. Іс-шара жарқын, көңілді, қызықты өтті. Мереке жақсы өтті!

Жаңартылған күні: 07.11.2019 09:48
Құрылған күні: 14.01.2020 23:36