"Қашықтықтан оқытудың 10 ережесі"

Қашықтықтан оқытудың 10 ережесі

1. Тыныштық. Сабырлы ата - аналардың тыныш балалары бар" – бұл рас және ол жұмыс істейді. Тынышталып, балаға тыныш эмоционалды фон беруге тырысыңыз, бұл оның мазасыздығын азайтады. Өйткені, ол да алаңдайды!

2. Жұмыс орны. Жеке бөлме немесе жұмыс бұрышы соншалықты маңызды емес. Ең бастысы, айналада тәртіп бар, ол жұмыс режиміне орнатылады. Мәселенің техникалық жағы-компьютер (планшет, телефон ) жұмыс істеп тұр, ал интернет жауапты сәтте сәтсіздікке ұшырамайды

3. Сіздің бақшаңыз немесе тәрбиешіңіз балаңызбен алдын-ала таңдаған білім беру платформасына тіркеліп, танысыңыз. Бұл таңқаларлық әсерді жояды.

4. Сабақ кестесі. Балабақшаға бару кезіндегідей күн тәртібін ұстануға тырысыңыз. Үзілістер туралы ұмытпаңыз:Егер 2 болса, сабақтар арасында 5-10 минут.

5. Жұмыс ортасы. Сабақ кезінде баланың ештеңе алаңдамайтынын тексеріңіз. Хабарландыруларды өшіріп, жануарларды бөлмеден шығарыңыз. Сирек, балалардың біреуі үй жануарларын қысуға азғырылады.

6. Подберите киім сабақ үшін, рұқсат етілмейді балаға айналысуға пижаме немесе үй киімі, бұл жасайды жұмыс атмосфера.

7. Күн тәртібі. Ұйқы стрессті жеңуге көмектеседі, бұл туралы ұмытпаңыз. Баланы сабақ басталардан кем дегенде бір сағат бұрын оятыңыз. Ол жууға және таңғы асқа, сондай-ақ сабаққа дайындалуға уақыт болуы керек.

8. Баланың жетістіктерін жазыңыз! Бұл ынталандыруға көмектеседі. Әр кішкентай жетістікті түрлі-түсті парақшаларға жазып, тығын тақтасына бекітуге болады. Көрнекі түрде көрініп, бала поработал.

9. Дене шынықтыру және гигиена. Күні бойы баланың физикалық белсенділігі болуы керек. Жаттығу, гимнастика жасаңыз. Бөлмені үнемі тексеріп отыруды ұмытпаңыз. Көздер сонымен қатар компьютердің жарқын мониторынан демалуы керек. Көзге арналған гимнастиканы орындау пайдалы, интернетте көптеген нұсқалар бар.

10. Кері байланыс. Мұғаліммен байланыста болыңыз, егер сізге бір нәрсе түсініксіз болса, сұрақтар қойыңыз. Уайымдамаңыз, мұғалімдер үшін бұл да жаңа тәжірибе. Олар сізден кем емес.

Барлық табыс тілейміз!!!

Жаңартылған күні: 25.02.2021 13:36