Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні

Менің сұлу Қазақстаным сенің жеріңде болсын,
Бақтар гүлдейді, балалар күледі!
Бұл әртүрлі ұлттардың адамдарына тар болмайды!
Біз әлемдегі ең бақыттымыз!

Қазақстанның Тәуелсіздік күніне орай 7.12 - 11.12.2020 аралығында «Мен сені мақтаймын, менің Қазақстаным!» Атты тақырыптық апталық өткіздік. Топтардағы мұғалімдер балаларға біздің Отанымыздың тарихы мен табиғи байлықтарымен таныстыру мақсатында «Мен саған рахмет, менің Қазақстаным!» Атты тақырыптық әңгімелер өткізді. және мектеп жасына дейінгі балаларға арналған «Менің Отаным - Қазақстан!» атты тақырыптық сабақтар, олардың мақсаты балаларды адамгершілікке, рухани-патриоттыққа тәрбиелеу болды.
Балалар жаңа өлеңдермен танысты. Поэтикалық шығармалар Отанға, туған жерге және жақын адамдарға деген сүйіспеншілікке арналды.

Тақырыптық музыка сабақтары жабық топтарда өткізілгенімен, олардың салтанат пен мейірімділік жағдайында өтуіне кедергі болмады. Олардың мақсаты: балалардың бойында патриоттық сезімді, Отанға деген сүйіспеншілікті, достық пен бірлікке деген құштарлықты ояту. Ол үшін топтар салтанатты түрде әсем безендірілді, көрінісі мен жабдықтары мерекенің тақырыбына сәйкес келді.
Мереке балалар үшін ұмытылмас әсер қалдырды. Әндерде, билерде, ойындарда, аспаптық шығармаларда туған жерге деген сүйіспеншілік, оның жетістіктеріне деген мақтаныш, керемет болашаққа деген сенім көрініс тапты.

Жаңартылған күні: 24.12.2020 15:21
Құрылған күні: 24.12.2020 15:21