"Мама, әке, мен". Отбасы-біз, отбасы-мен.

Отбасы-әкем мен анам және мен !10.09.23 ж. "Балдәурен" шағын орталығында "Отбасы күніне" әр түрлі жастағы тәрбиешілер "Менің отбасым"тақырыбында тақырыптық сабақ өткізді. Сурет сабағының мақсаты - балалардың адам фигурасын салу қабілетін қалыптастыру. "Мен анам мен әкемді жақсы көремін"әңгімесі өтті. "Түймедақ-отбасының символы". Отбасы күні –бұл махаббат, қамқорлық, қорғаныс, Сенім мерекесі-отбасы адамға беретін барлық игіліктер. Әңгімедегі балалар отбасының неге жеті мен екенін білді. Тәрбиешінің үлгісіндегі балалар "Менің отбасым" геометриялық фигураларынан сурет салған. Балалар өз отбасыларының суреттеріне жақсы сезімдер салды. "Отбасы-біз!»

Жаңартылған күні: 25.09.2023 15:17
Құрылған күні: 25.09.2023 15:17