Қыс-ғажайыптар уақыты!"

Қыс-бұл Жылдың ең әдемі уақыты, ал қыста осындай керемет мереке-Жаңа жыл! Жаңа жыл-барлық балалар, ересектер және әр отбасы күтетін ең сүйікті, ертегі мерекесі. Бірақ ешкім де біздің балалар сияқты жаңа жылдық ғажайыпты, сиқырлы өзгерістерді күтпейді. Үйлердің әшекейленген терезелері ертегіге сәйкес көрінеді, барлық жерде шамдар жарқырайды, үйде әдемі жасыл шырша киінеді. Барлық туыстар мен туыстар жиналып, жақсы тілектер айтады және керемет сыйлықтар береді. Жаңа жыл қарсаңында барлық адамдар мейірімді және бақытты болады, барлығы көңілді және тілек айтады. Міне, ол өз құқығына енеді-Жаңа жыл..
Балабақшадағы барлық балалар бұл мерекені өте күтеді. Бірақ эпидемиялық жағдайға байланысты іс-шараларды ұйымдастыру бұрынғыдан өзгеше.
Біріншіден, Мерекелер әр топта бөлек өткізілді. Ол үшін кесте, жаңа жылдық тақырыптық сабақтар жасалды. Әр сабақтың алдында бөлмені және мерекенің барлық қажетті атрибуттарын дезинфекциялау жүргізілді.
Екіншіден, "сырттан" адамдарды, ата-аналарды, актерлерді және т.б. тартуға мүмкіндік болмағандықтан, әр топтың тәрбиешілері ертегі кейіпкерлерінің рөлдерін өз бетінше орындады.
Көрермендердің болмауына байланысты ән мен би нөмірлерінің саны азайды, бірақ оларды ойындар мен сайыстар алмастырды.
Балабақшадағы іс-шараларды ұйымдастыруда әртүрлі жаңа жағдайлар болса да, ең бастысы, балаларда нағыз жаңа жылдық мереке болды. Балалар ойнады, көңілді болды және көптеген ләззат алды!

Жаңартылған күні: 12.01.2021 15:19
Құрылған күні: 12.01.2021 15:19