Күзгі бал"күзгі жапырақтың түсуі"

Жаздан кейін күз келеді,
Тыныш әндер жел оған ән айтады.
Аяқтың астындағы қызыл жапырақтар
Ақ қар ұшқыны көкке ұшады!
Қиындықтарға, кедергілерге, ауа-райының жағдайына қарамастан , 29.11.2023 жылы біздің"Балдәурен" шағын орталығында "Күзгі жапырақ құлау"маусымына арналған мерекелік іс-шара өтті.
Балалар үшін бұл жыл мезгілі ретінде күз туралы түсініктерін нығайтуға көмектесетін есте қаларлық, қуанышты және жарқын мереке. Күз "күңгірт кейде" деп аталса да, жарқын түрлі-түсті жапырақтарға ең қуанатын балалар. Әр түрлі жастағы топтың балалары күзгі мерекені асыға күтті: олар "жапырақтың түсуі", "Кап-кап" әндерін үйретті, іс-шараның басты қонағы болған күздің өлеңдерін оқыды.
Балалар өздерінің ең жақсы қасиеттерін көрсетті , олар зұлым бұлтты жақсы болуға үйретті, барлық шығармашылық қиялдарын билер мен ойындарда, күз белгілері туралы жұмбақтарды болжауда көрсетті.
Мереке бойы жағымды эмоционалды көңіл-күй болды, барлық балалар көптеген жағымды әсерлерге ие болды. Балалардың күзгі мерекелері_ бұл күлкі мен көңілді теңіз, таңғажайып ғажайыптар, сиқырлы түстер және балалардың қатты күлкісі! Іс-шараның тосын сәті барлық балаларға күзден сыйлық болды: жеміс шырыны! Мереке даңққа бөленді