"1 сәуір - Күлкі күні"

01.04.2024

Біз әзіл-қалжыңды жақсы көреміз, күлеміз және әрине көңілді боламыз! Бізге ойындар ұнайды, көңілді және барлық мәселелерде бізді сәттілік күтеді! 1.04. біздің "Балдәурен" шағын орталығында ұтыс ойындары, әзілдер, ойындар өткізілді! Көңілді үлкен жетістікпен өтті!
Балаларға қонаққа клептің клоун сайқымазағы келеді ол таңертең балаларды әуе шарлары бар шағын орталықта күтіп тұрған! Балалар қатты қуанды! Мерекенің мақсатына қол жеткізілді, баршаның күні бойы мерекелік көңілді көңіл-күйі болды!