«1 мамыр – Еңбек күні»

Әңгіме «1 мамыр – Еңбек күні»
1 мамыр – көктем мен еңбек мерекесі. Мамыр айында алқаптың лалагүлдері, анасы мен өгей шешелері гүлдейді. Көктемде адамдардың жұмысы көп!
30.04. «Балдәурен» шағын орталығында 1 мамыр мерекесі қарсаңында «Еңбек және көктем мерекесі» тақырыбында тақырыптық әңгіме өтті. Әртүрлі жастағы мұғалімдер; Топқа бұл күннің қалай өтетінімен таныстырылды. Көңілді би, спорттық жарыстар. Балалар ұлттық киімдерін киіп, ұлттық ойындар ойнап, би билеп, әлем халықтарының салт-дәстүрлерімен танысты. Мұғалімдердің әңгімесінің мақсаты орындалды. Балалар 1 мамыр мерекесінің тарихымен танысты!